Inter Floor - Gwarancja Jakości

Nie zalecamy instalowania płytek podłogowych bez zaprawy. Rozwiązanie działa jak bufor, który pomaga wstrząsnąć i zakryć płytkę, aby się nie pękła. Zalecamy stosowanie naszego najlepszego rozwiązania - neutralnej płytki czyszczącej do regularnej konserwacji, co oznacza, że ​​można ją stosować z dowolnym materiałem.

https://inter-floor.com/kontakt/

Ten niekwaśny, antybakteryjny środek czyszczący jest idealny do płytek takich jak porcelana i ceramika, a także do marmuru i kamienia. Ulepszony kamień naturalny Deep Clean jest idealny do głębokiego czyszczenia plam na kamiennych płytkach. Zapytaj partnera biznesowego, który rodzaj środka czyszczącego najlepiej pasuje do twoich potrzeb. W rzeczywistości Twój projekt jest ograniczony kreatywnością. Zatrzymaj się przy sklepie z płytkami, aby porozmawiać z pracownikiem o tym, co myślisz.
Należy pamiętać, że wiele płytek wykonanych z kamienia naturalnego wymaga uszczelnienia i wymaga zupełnie innej pielęgnacji niż inne materiały eksploatacyjne. Porcelana jest idealna do użytku zewnętrznego i przemysłowego ze względu na swoją wytrzymałość i moc. Dajemy naszym podłogom dodatkowe grube warstwy, aby drapały się, ponieważ najlepszy przyjaciel człowieka nie zawsze jest najlepszym przyjacielem na ziemi.
Jest tak wiele opcji płytek podłogowych, że na pewno znajdziesz taki, który Ci się spodoba. Szlifowane płytki ceramiczne (sprawdź u pracownika w sklepie z płytkami) są idealne na całe życie i mają wiele alternatywnych kształtów, rozmiarów i typów. Marmur i różne płytki podłogowe wykonane z kamienia naturalnego dają niepowtarzalny i piękny wygląd.

https://inter-floor.com/realizacje/

Innowacyjna podstawowa wiedza oznacza, że ​​nasze podłogi nie wyginają się, nie zginają ani nie odklejają wilgoci - nawet wiader. COREtec wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki w dowolnym momencie.

Każde nowoczesne biuro przede wszystkim przyciąga klientów swoim wyglądem lub wystrojem wnętrza. Potencjalny klient często dokonuje wyboru miejsca, w którym chce zakupić usługę lub konkretny przedmiot na podstawie wyglądu sklepu czy biura. W obskurnym i szarym biurze nawet najlepiej ubrani pracownicy nie namówią klienta do zakupu. W wielko powierzchniowych biurach często stosuje się podłogi typu kafle, wykładzina lub kładzie się posadzki żywiczne. Czym są posadzki żywiczne? To kilku milimetrowa warstwa posadzki wylewana na podłoże betonowe, którą poleca się do stosowania w pomieszczeniach, gdzie na podłogi poddawany jest duży nacisk np. stojące szafy.

http://inter-floor.com/

Można je stosować w miejscach takich jak biura czy galerie handlowe. Posadzki żywiczne mają sporo zalet. Głównie można dobrać ich kolor lub ich wzór. Ponieważ takie posadzki mogą być jednokolorowe, wielokolorowe lub z elementami ozdobnymi. Następną zaletą takich posadzek jest duża odporność na ścieranie co znaczy, że nawet gdy pracownicy poruszają się na krzesłach biurowych po takiej posadzce, nie zostawia to śladu w postaci rys. Aczkolwiek mimo, iż taka posadzka jest gładka i błyszcząca jest anty poślizgowa. Ponadto jest to posadzka wylewana nie ma sposobu potknięcia się o wystający róg paneli czy zawinięty fragment wykładziny.

https://inter-floor.pl/

Następną zaletą takiej posadzki jest wodoszczelność. Czasami gdy wyleje się coś na podłogę typu panele mogą powstać na niej wybrzuszenia, natomiast oblany dywan może wydzielać przykry zapach przez niesłychanie długi czas. Przy posadzkach żywicznych nie trzeba się bać zalania posadzki, wystarczy ją wytrzeć do sucha, lub umyć cieczą do mycia podłóg. Nawet jeżeli rozleje się na nią środek chemiczny posadzka powinna pozostać niezniszczona po usunięciu chemikaliów. Mimo nieosobistej budowy oraz niewielkiej grubości posadzki takie idealnie nadają się do sekretariatów i służą przez lata codziennego użytkowania.